Kategorie

Kolejne udane targi Salmed za nami


Salmed
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego są największą w Polsce imprezą dla wystawców urządzeń dla szpitali, klinik i prywatnych gabinetów lekarskich.

Na stoisku zaprezentowaliśmy wiodący produkt macerator Quattro zapobiegający zakażeniom szpitalnym – co jest najważniejszą misją naszej firmy. Zwiedzający byli zafascynowani tym produktem, który posiada wbudowany system antybakteryjny zapobiegający namnażaniu się mikroorganizmów na powierzchni obudowy oraz innowacyjną technologię łączącą ergonomię oraz kompaktowość. Przedstawiliśmy również nowość w naszej ofercie urządzenie Hygienio do parowej dezynfekcji manualnej łóżek i nie tylko! A także znane dobrze na rynku, niezawodne urządzenie Nocospray do dezynfekcji metodą zamgławiania. Zaprezentowaliśmy również wiodącą linię urządzeń firmy Miele Professional: myjnie do narządzi chirurgicznych, aparatów AN, narzędzi MIS i innego wyposażenia, zmywarki z termodezynfekcją oraz pralnice do mopów.

Była to fantastyczna okazja do spotkania klientów i innych dostawców, ale przede wszystkim, możliwość do podzielenia się najnowszymi produktami i wskazówkami, w jaki sposób wspólnie możemy przerwać łańcuch zakażeń w placówkach opieki zdrowotnej.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.