Kategorie

O firmie


Greenpol Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o. o.:

29 lat doświadczeń na rynku medycznym

  • Innowacyjne rozwiązania
  • Transparentność kosztów
  • Wykwalifikowany serwis


Firma "Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska sp. z o. o. istnieje na rynku od 1990 r. Wieloletnia obecność na rynku polskim pozwoliła nam zdobyć odpowiednie doświadczenie w zakresie oferowanego sprzętu w odniesieniu do potrzeb ciągle rozwijającego się i podnoszącego standardy rynku medycznego.
WIZJA

Greenpol Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o. nieustannie dąży do zapewnienia klientom najwyższej jakości sprzętu do sterylizacji, dezynfekcji, dekontaminacji oraz higieny w placówkach medycznych oraz zakładach produkcyjnych. Priorytetem jest zapewnienie naszym klientom najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie eliminacji patogenów. Nieustannie budujemy obopólne zaufanie i umacniamy pozycję lidera w tym obszarze. Nasze wartości to rzetelność, innowacyjność, najwyższa jakość sprzętów, profesjonalna obsługa klientów, wysoko wyspecjalizowany serwis techniczny, rozbudowana sieć sprzedaży oraz dostarczanie, poprzez szkolenia, najnowszej wiedzy w zakresie zakażeń.

MISJA

Greenpol Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o. implikuje ideę zapobiegania zakażeniom szpitalnym oraz dbania o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno pacjentów jak i personelu medycznego poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań redukujących zagrożenia epidemiologiczne oraz wzrost świadomości w branżach medycznych, jak i pozamedycznych, w wyniku szkoleń.
BLOG

Zapraszamy na naszego firmowego bloga, na którym opowiadamy o sprzęcie i nie tylko: blog.greenpol.com.pl


MEDLINE

Zapraszamy na stronę zaprzyjaźnionej firmy Medline - sprzęt ratownictwa medycznego i edukacji medycznej www.medline.pl.